معرفی کوتاه شرکت آرمانکار

ظرفیت تولید

در راستای بهبود زير ساختهای توليد, اين شرکت کارخانه خود را در سال 1383 به سوله جديد با 1200 متر مربع زيربنا در شهرک صنعتی عباس آباد منتقل نمود، و در تيرماه 1384 به توليد 135000 عدد و در اسفند 1385 به رکورد توليد 217000 عدد رله دست يافت. اين شرکت موفق شده است در سال 1386 قريب به دو مليون عدد انواع رله مغناطيسي توليد نموده و در واقع کليه افزايش نياز مشتريان به جهت رشد بازار را نصيب خود سازد.

از سال 1394 شرکت آرمانکار در ادامه راهبرد بهبود زیر ساختهای تولید، و نگاه صادرات محور کارخانه جدید خود را به استان گیلان- کیلومتر 14  جاده تالش – بندر انزلی منتقل نمود.

 

رسالت شركت آرمان كار

ما بر اين باوريم كه تنها راه  بقا، كسب رضايت مشتري از طريق بهبود مستمر فرايندها است. از اينرو ما اشراف بر  فناوري ساخت و ويژگيهای محصولات را  لازمه كار خود مي دانيم.

شرکت آرمانکار

زمينه فعاليت شركت آرمان كار توليد لوازم برقي خودرو بويژه انواع رله مغناطيسی و مدارات الکترونيکی مي باشد. این شرکت با هدف توليد قطعات خودرو در سال1373 تاسيس گرديده است. شرکت آرمانکار اولين توليد كننده رله هاي استاندارد پنج فيش12V/25A خودروهاي سواري و خودروهاي سنگين 24V/20Aدر كشور مي باشد كه محصولات آن مطابق با استانداردهاي  PSA ، ISO ، IVECO  توليد شده و از سال 1375 تاكنون بر كليه توليدات شركت ايران خودرو نصب مي گردد.

مشتریان

مشتريان اصلي ما خودروسازان داخلي و سپس بازار لوازم يدكي می باشند. اين شركت تا پايان سال 1394 قريب به 11میلیون عدد انواع رله و چهارصد هزار عدد استپ ترمز پژو توليد نموده و عمده نياز شركت ايران خودرو (از طريق شرکتهاي ساپكو و مهرکام پارس) به انواع رله مغناطيسی را برآورده ساخته است.

گواهینامه ایزو TS

Contact Us